• NABÓR 2017/2018

• Z przyjemnością informujemy, że ruszył już nabór elektroniczny na rok szkolny 2017/2018.

Wniosek można wypełnić tutaj: https://nabor.pcss.pl/zielonagora/szkolaponadgimnazjalna/nabor/?service=external/eduHighInfo:UnitDetails&sp=1869

Umówić się na spotkanie, rozmowę kwalifikacyjną lub zasięgnąć szczegółowych informacji można pod numerem telefonu: 501 607 647.

Serdecznie zapraszamy w progi naszej szkoły.

Oto kilka recenzji naszych absolwentów:

"Jest to cudowne miejsce, gdzie panuje rodzina atmosfera, zawsze można liczyć na czyjąś pomoc.
              Chętnie się tam wraca nawet w poniedziałki ;) Tak wspaniałych ludzi nigdy w życiu nie spotkałam i jestem szczęśliwa, że akurat tam trafiłam :) Bardzo dziękuje za wszystkie życzliwe słowa, czasem za kopa w pupę, abym się nie poddała i walczyła dalej "

"Nigdzie indziej nie miałbym szansy na tak doskonały kontakt z nauczycielami, dzięki którym mogłem się rozwijać bez zahamowań. Dla tych ludzi bycie nauczycielem, to znacznie więcej niż przekazywanie suchych, książkowych informacji. Jeśli uczeń tej szkoły okaże choć minimum chęci, to z pewnością może liczyć na pełne wsparcie. Nie tylko w szkole, ale i poza nią."

"Najlepsza szkoła w jakiej miałam możliwość się uczyć, kontakt między uczniem a nauczycielem - super, nie ma tego wyścigu szczurów, co w innych szkołach, zawsze uczeń ma wsparcie. Jednak, żeby wyrobić sobie tak dobre zdanie na temat tej szkoły trzeba być jej uczniem. Atmosfera nie do opisania. Z czystym sercem polecam :)"